PŘOČ MÁM WEB O CESTOVNÍ ANGLIČTINĚ??? :)

MÍ STUDENTI A PŘÁTELÉ by rádi cestovali sami, ale bojí se, že se nedomluví

Cestoval jsem většinou sám přes jižní Asii po Thajsku, Kambodži, Vietnamu, Malajsii, Indii… dával jsem o sobě vědět na Facebook skoro každý den, kde právě jsem. Přidával jsem denně fotky, psal o mých zážitcích a zajímavostech. Mí přátelé z toho byli nadšení, chtěli vědět, jaké co kde je : )

Někteří mí přátelé se zmiňovali, že by rádi cestovali sami (bez cestovky) jako já, ale neumí se domluvit nebo se bojí cestovat, když neumí pořádně anglicky.

Obr.: Bangkok, Thajsko. 

Dále za mnoho let co učím angličtinu, jsem už poznal desítky studentů a drtivá většina studentů se toužila naučit anglicky, proto aby se domluvili na cestách např. v hotelu, zeptali na cestu, objednali v restauraci atd.

Pamatuji si, jak jsem zeptal jednou jedné mé nové studentky:

„Proč vůbec cestuješ přes cestovku??? Vždyť je to hrozně drahé.“

Odpověděla mi: „Protože se bojím, že se anglicky v zahraničí nedomluvím. Tak si radši daleko víc připlatím.“

To mě inspirovalo k tomu, abych se zaměřil v mých hodinách především na cestovní angličtinu.

DOSTAL JSEM ÚŽASNÝ NÁPAD! 

Po těchto zkušenostech jsem dostal nápad pomoci s cestovní angličtinou většímu množství lidí a ne jen mým studentům.

Mým cílem je pomoci lidem, kteří chtějí cestovat a kvůli angličtině se bojí nebo lidem, kteří už cestují a chtějí tuto VÝBORNOU příležitost využít ke zlepšení své angličtiny, a vlastně jen tak mimochodem při dobrodružství se naučit pořádně anglicky. No nezní to úžasně?? : )

Obr.: Chiang Mai zoo, Thajsko. 

CESTUJI PO SVĚTĚ + UČÍM ANGLICKY = CESTOVNÍ ANGLIČTINA 

Díky mým zkušenostem s cestováním, přesně vím, co mí studenti potřebují vědět, a jako lektor je to dokáži jednoduše naučit. To je má velká přednost.

Kdo jiný lépe může pomoci s cestovní angličtinou, než ten co cestuje po světě a učí angličtinu??? : )

Výborné také na cestovní angličtině je, že to mé studenty strašně baví, protože tam mají tu motivaci, zajet si do nějaké krásné třeba exotické země a být schopni se tam domluvit, vše si zařídit sami (bez cestovky)! 🙂 Díky této cestovní motivaci dokonce mí studenti dělají obrovské pokroky v  krátkém časovém horizontu.

Také studenti mají velkou radost z toho, že i když ještě neumí výborně anglicky, tak se dokáži domluvit v základních situacích na dovolené. : )

Dělá mi obrovskou radost předávat dále mé obrovské zkušenosti v této oblasti a ještě větší radost mám, když si mí studenti splní svůj cestovatelský sen.

Pevně věřím, že díky mé pomoci se odhodláte i Vy! Začínáme : )

Mějte se hezky, milovníci angličtiny a cestování! 🙂

 

Obr.: Siem Reap, Kambodža. 

 

„Jsem profesionální online lektor angličtiny, který si cestuje po světě a učí své klienty cestovní angličtinu, a díky tomu se bez problémů dokáží domluvit v zahraničí.“ Můj životní příběh si můžete přečíst tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.