0
lidí
si stáhlo tento e-book

7 tipů, jak se snadno ANGLICKY domluvit na dovolené

Má pro vás ebook ZDARMA, který vám ukáže tu správnou cestu, jak se snadno rozmluvit, abyste se bez problémů domluvili na cestách. Upřímně, co já bych dal kdysi za něco takového 🙂

Respektujeme Vaše soukromí a nikdy Vám nebudeme posílat spam.

Co říkají o tomto ebooku jeho čtenáři??

E-book se mi velice líbí, je v něm spousta dobrých rad a skvělých návodů, postupů, jak se učit anglicky efektivněji, aby vás to bavilo a těšilo. Kniha určitě nabudí každého, jako nabudila mě po přečtení. Když se budete držet těchto rad a doporučení, jistě se budete zlepšovat velmi rychle, tak jako jsem se zlepšovala já.
ZdeňkaDůchodkyně
V tomto eBooku je obsaženo spoustu užitečných rad a informací (např. jak se správnou formou učit a zlepšovat v angličtině). Jsou zde popsány velmi pěknou metodou různé situace přímo z praktického života. Tento eBook rozhodně splnil mé očekávání a pokusím se alespoň částečně držet různých rad, které zde byli velice výstižně popsány. Přečtení toho eBooku rozhodně doporučuji lidem, kteří se chtějí stále zdokonalovat v anglickém jazyce.
ZdeněkInformatik
0
lidí
si stáhlo tento e-book

TAHÁK 4 ZÁKLADNÍCH ANGLICKÝCH ČASŮ

Stáhněte si tahák základních časů: Přítomný prostý + průběhový čas, budoucí prostý čas WILL, minulý prostý čas - to jsou 4 základní časy, které vám "stačí" na domluvení se anglicky.