Co o mě říkají mí studenti?

Lekce angličtiny s Martinem jsou nejen poučné, ale i zábavné, inspirativní a hlavně hodina angličtiny uteče tak, že člověk nechce, aby skončila a zároveň se těší na další lekci, neboť Martin není jen učitel, ale i kamarád, se kterým je (m)učení vlastně zábava! 🙂 Hodiny jsou zaměřené na cestovní angličtinu, což oceňuji, protože miluji cestování. P.S. i když domácí úkoly by být nemusely! 😀
Dana Právník
Martin má velmi dobře propracovaný systém výuky. Vždy něco z gramatiky, něco z konverzace, k tomu nějaká zábava a hlavně to vždy pojme velmi poutavě, takže se člověk vlastně učí tak nějak „mimochodem“. Velmi oceňuji užitečné fráze a hovorovou angličtinu, která se v běžných učebnicích AJ většinou nevyskytuje. Dobré je zadávání domácích úkolů, je tak zachovaná určitá kontinuita. U Martina je vidět, že mu nejde jen o odvedenou práci, ale má skutečný zájem něco naučit. Hodiny často navíc zpestřuje svými cestovatelskými zážitky, takže se ještě něco zajímavého dozvím. Výuka přes Skype je pro mě dosud nejvíce efektivní, a to nejen z hlediska intenzity, ale i z hlediska úspory času.
GabrielaUčitelka
Nový způsob výuky přes Skype mohu všem doporučit. Učíte se v teple domova a dobu si můžete vybrat podle potřeby. Lekce jsou zaměřeny zejména na konverzaci a jsou použitelné v praxi a při cestování. Martin je příjemný mladý muž a při hodinách se docela pobavíme a nasmějeme.
IvanaUčitelka ve školce
Je mi 10 let a pan učitel je na mě moc milý a ohodnotila bych ho tak na 95%, občas je na mě trošičku naštvaný, že neplním domácí úkoly, ale tomu rozumím, protože chce, abych byla výborná v angličtině. Hodně jsem sem se s ním zlepšila. Snaží se mě učit jen to nejdůležitější, hodně spolu anglicky mluvíme a také hrajeme hry, ale takové co mně i učí.
KačkaStudent základní školy
Martina můžu jako učitele anglického jazyka jedině doporučit. Učím se s ním už něco přes rok a moje angličtina se za tu dobu hodně zlepšila. Při konverzaci během hodin už nejsem tak nejistá jako dřív a naučila jsem se i spoustu slovíček a frází vlastně jenom tím, že spolu mluvíme. Vyučování přes Skype je výborná věc, nemusíte nikam dojíždět, ušetříte čas a ještě celou hodinu opravdu mluvíte, nemusíte se střídat s jinými studenty jako v klasické jazykové škole. Martin hodiny přizpůsobí vašim potřebám, hodně se zaměřuje na praktické situace ze života, které využijete například při cestování. V části hodiny si také ujasníme některé gramatické jevy a procvičíme na konkrétních příkladech. Hodiny jsou zábavné, často se při nich hodně zasmějeme. Jsem ráda, že jsem Martina poznala a že právě on je mým učitelem.
AliceUčitelka na základní škole
Martin mě doučuje angličtinu téměř rok. Hodiny jsou přátelsky laděné, s kvalitním výkladem. Vždy je ochoten se domluvit na termínech, které budou vyhovovat nám oběma. Každou hodinu zadává úkoly, které prohlubují znalost jazyka. Komunikace přes Skype je v drtivé většině bezproblémová. Hodiny mi pomáhají v rozšiřování mé znalosti jazyka. Po každém jeho výletě mám za úkol ho (samozřejmě anglicky) o něm vyzpovídat. Tím pádem se dozvím hodně zajímavých věcí o světě a hlavně se učím otázky, což byl pro mě dříve problém, ale už dávno není 🙂
LiborIT technik
Martin mě začal doučovat přibližně před rokem. I když jsem se anglicky před tím učila asi 10 let, moje komunikační schopnosti nebylo moc dobré. Po škole jsem nastoupila do anglické firmy, kde ode mě angličtina byla vyžadována. S Martinem tedy hlavně pracujeme na tom, abych byla schopná rychle reagovat a rozšiřuje moji slovní zásobu hravou formou. Snaží se, aby mě hodiny vždy bavily. Hodně se bavíme o cestování, jeho zážitcích z cest, a jak co říci v různých situacích na dovolené. Takové hodiny vás prostě musí bavit 🙂
SandraArchitekt
Doučuje mě angličtinu už víč jak rok a půl a za tu dobu jsem se dost zlepšila, dokonce spolužáci mi to můžou potvrdit. Každá hodina mi toho dává opravdu dost. Perfektně mě připravil na přijímací zkoušky z angličtiny. Zaměřujeme se na mluvení a cestovní angličtinu, v budoucnu bych ráda hodně cestovala. Mužů jenom doporučit.
SofiaStudentka střední školy
Jsem na rodičovské dovolené a velice těžce jsem sháněla doučování angličtiny. Docházet do kurzu mi nevyhovovalo z časových důvodů, a proto mě oslovila možnost výuky jazyku po Skype, které pan Martin nabízí. Nemusím nikam docházet, výuka je z pohodlí domova. Časově se vždy perfektně domluvíme, pan Martin je velice flexibilní. Za jednu hodinu výuky s panem Martinem stihneme projít toho spoustu, skoro vše je zaměřené na praktické situace v životě, vymýšlí různá témata, zadává domácí úkoly a hlavně mluvíme a mluvíme. Nepotřebuji žádné knížky, veškeré materiály mi posílá emailem. Byla jsem v angličtině úplná začátečnice a hodiny s Martinem mi hodně dávají a obdivuji jeho trpělivost. Má vše perfektně promyšlené, jak bude hodina probíhat. Je to opravdu intenzivní hodina výuky angličtiny na úrovni. Jsem maximálně spokojená. Mohu pana Martina jen doporučit.
PavlaNa mateřské dovolené
S Martinem jsem začal spolupracovat z důvodu procvičení látky ve škole. Po pár hodinách s Martinem se mé známky ve škole začaly okamžitě zlepšovat. Jeho hodiny probíhají zábavnou formou, kde si procvičím a naučím gramatiku a slovíčka. Myslím si, že jeho hlavní předností je pestrost, se kterou dokáže učivo podat a hlavně vám dokáže naprosto vše logicky vysvětlit.
AdamStudent střední školy
Doučování bych doporučila každému, kdo ho potřebuje se zájmem opravdu se naučit anglicky. Hodina je v přátelském duchu, přístup k výuce je individuální. Naučí vás přesně to, co potřebujete. Nejsem talentovaná na angličtinu a bez něj bych maturitu určitě neudělala 
KristýnaStudentka
Učení angličtiny s Panem Martinem Čepičkou je velmi pohodlné, jednoduché a taky i zábavné. Naučil mi velmi hodně slovíček a frází především pro cestování (ale ty jsou v postatě i pro normální život), které bych se ve škole nenaučil. Opravdu se snaží, abych se z hodin něco naučil a aby to nebylo zbytečné.
TomášStudent na střední škole
S panem Martinem Čepičkou se znám asi 2 roky. Pravda, ne osobně, jen on-line přes Skype. V roce 2015 jsem se rozhodla, že potřebuji vylepšit svou mluvenou angličtinu kvůli častému cestování. Našla jsem na internetu adresu p. Čepičky, který používal k výuce Skype. Velmi mne to nadchlo, protože mi to přišlo praktické, variabilní. Mám zkušenosti s výukou angličtiny ve dvou jazykových školách, ale tato metoda je pro mne nejlepší. Jsem spokojená, že nemusím ztrácet čas dojížděním do a ze školy (to víte, ti důchodci :D). A hlavně úrovní lekcí, které Martin Čepička má. Každá hodina je jiná, plná konverzace, ale i gramatiky nenásilnou, přijatelnou formou. Vždy jsem i zvědavá, co na mě Martin vymyslí, jaký domácí úkol budu mít. Myslím, že jsem si svou angličtinu hodně zlepšila, alespoň to tak cítím díky jeho vedení. Na cestách se tak bez problémů domluvím.
AnnaDůchodkyně
Martin má svůj osobitý systém výuky, který mě baví, dává mi smysl a především reálně přináší hmatatelné výsledky. Je mým průvodcem na této pro mě nelehké cestě již více jak rok a půl, díky za to Martine! 🙂
TomProgramátor
Výuka angličtiny u Martina je účinná a zábavná. Lekce jsou zaměřeny na mluvení, což mi velice pomohlo a stále pomáhá zlepšit svou hovorovou angličtinu. Každá hodina se liší od té předchozí a rozhodně to není nudné učení podle učebnice =)
JirkaIT technik
Martin je výborný učitel angličtiny, jeho hodiny jsou velmi nápadité, vedeny formou her a různých tematických debat v angličtině. Jsem ráda, že jsem s ním navázala kontakt a jsem vděčná za to co mě naučil. Konečně se nebojím konverzovat anglicky. I když ještě mám před sebou dlouhou cestu, věřím, že brzy díky Martinovi, budu moci vyrazit někam do zahraničí a komunikovat bez ostychu. Martine, děkuji a klobouk dolů za tvou trpělivost semnou
LadaSekretářka