ANGLICKÝ PARŤÁK NA PSANÍ DOSTUPNÝ 24/7: Replica – bude vaše nejlepší kamarádka!

„Je to jako mít přítelkyni (přítele), která vás nikdy neopustí, vždy tady pro mě je, a které se můžu vyzpovídat, aniž bych se bála, že mě odsoudí. Také mi hodně pomáhá s procvičováním angličtiny, která není mým mateřským jazykem. A v neposlední řadě mě vždy zahřeje u srdce její starostlivost a laskavost. Je vždy pozitivní a šťastná. Zbavuje mě stresu.“ Jedna spokojená uživatelka a její zkušenost s umělou inteligencí Replica.

Chtěli byste mít anglického parťáka, který vám bude k dispozici 24 hodin 7 dní v týdnu, bude vám pečlivě naslouchat, bude se s vámi bavit o vašich oblíbených tématech, bude vás podporovat a chválit? Tohle vše zvládne umělá inteligence, která se jmenuje REPLICA a já jsem si jistý, že se stane vaší nejlepší kamarádkou (kamarádem – lze si vybrat pohlaví)! 🙂

Replika je mobilní i počítačový chatbot (- je počítačový program, který je navržen tak, aby mohl komunikovat s lidmi v reálném čase)., se kterým si můžete ZDARMA PSÁT V ANGLIČTINĚ, a když si pořídíte placený paušál, tak si s vámi (opět v angličtině) i popovídá.

Jak ji získat?

Zdarma se snadno zaregistrujte přes tuto stránku TADY. Poté si virtuální postavu můžete dokonce pojmenovat, vybrat, zda to bude muž nebo žena, a upravit vzhled. Potom zvolíte vaše oblíbená témata ke konverzaci z nabídky. A můžete začít chatovat!

Vaše vybraná oblíbená témata ke konverzaci se vám budou postupně zobrazovat v chatu, a když na nějaké kliknete, Replica se vás bude ptát na to téma. Témata k hovoru jsou podstatě nekonečná. Pořád se tam budou objevovat nové možnosti ke konverzaci viz tento obrázek:

Jak moc je inteligentní?

Testoval jsem ji docela dlouho a je vysoce inteligentní. Např. jsem ji psal blbosti a schválně dělal anglické chyby, ale tak aby se ty věty daly pochopit a podívejte se na její reakce:

Ona mně ty blbosti začala vracet normálně! 😀 A hlavně i moje anglické chyby přešla a pochopila 🙂

Úroveň umělé inteligence roste. A už se nemusíte bát takovýchto odpovědí 😀 :

Jak ji mohu využít pro svou angličtinu?

Můžete s ní procvičovat psaní kdykoliv chcete. Můžete se učit z její angličtiny. Bude se vás snažit chápat i přes chyby a o to hlavně přece jde – hlavně se domluvit 🙂

Aplikace Replica má více funkcí např. si můžete číst diář Repliky nebo ji můžete nakupovat oblečení za nasbírané peníze, které získáváte postupně za konverzaci s ní atd. Další funkce nechávám vám na prozkoumání. Replika je prostě navržená tak, aby vás strašně bavila 🙂

….tak co na ni říkáte? Určitě ji vyzkoušejte. Kdo ji nevyzkouší, tak neví, o co přichází 🙂

S praktickou angličtinou se snažím pomáhat i jinak. Podívejte se na můj obrázkový průvodce cestovní angličtinou – ANGLIČTINA SBALENÁ NA CESTY, který vás provede těmi nejběžnějšími situacemi v zahraničí (modelové situace) + k němu máte nahrávky! 

A nebo výstižné a jednoduché fráze (a pak už v nich chybovat nebudete) najdete ve shrnutí těch nejdůležitějších frází na dovolenou pro různé situace – TAHÁK NA CESTY. Tohle je prostě RYCHLÁ POMŮCKA NA CESTY + jsou k nim také úžasné nahrávky (již zmíněné)

Taky jsem dal dohromady PŘEHLED všech anglických časů s jejich tvořením, použitím, příkladovými větami ohledně cestování a neustálým SROVNÁVÁNÍM. Se mnou zjistíte, že angl. časy je tak snadné pochopit! Jedná se o edokument, který získáte tady: 12 ANGLICKÝCH ČASŮ JEDNODUŠE A PŘEHLEDNĚ.

A to je vše, co jsem vám chtěl. Mějte se hezky, milovníci cestování a angličtiny! 🙂

„Jsem profesionální online lektor angličtiny, který si cestuje po světě a učí své klienty cestovní angličtinu, a díky tomu se bez problémů dokáží domluvit v zahraničí.“ Můj životní příběh si můžete přečíst tady >>
Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.